26 Mar

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

W dniach 19 – 23 marca 2018 r. już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Uczniowie brali udział w konkursach: plastycznym, piosenki religijnej, recytatorskim oraz w konkursie wiedzy ogólnej religijnej. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni na podsumowaniu w dniu 23 marca 2018 r. Nad całością czuwały panie katechetki: Lucyna Rydzek i Halina Suliga. 

Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”:

gimnazjum + kl.7 SP

1.Couperus Eryk (klasa 3a)

1.Drążyk Emilia kl. (klasa 7b)

2.Kusa Magdalena (klasa 3a)

3.Bukowska Karolina (klasa 3a)

3.Krawczyk Karolina (klasa 3a)

szkoła podstawowa kl 4 – 6

1.Grabowski Hubert (klasa 6c)

2.Żelichowska Julia (klasa 5b)

2.Bujak Zuzanna (klasa 4e)

3.Pyka Maria (klasa 4c)

3.Oleksy Kamil (klasa 5a)

Konkurs wiedzy ogólnej:

gimnazjum + kl.7 SP

1.Hupa Magdalena (klasa 3d)

2.Kaczmarek Agnieszka (klasa 3a)

3.Drążyk Mateusz (klasa 3a)

4.Falana Wiktor (klasa 3a)

szkoła podstawowa kl 4 – 6

1.Podstawka Igor (klasa 4c)

2.Lipniak Julia (klasa 4b)

3.Żelichowski Tobiasz (klasa 6a)

4.Suliga Joanna (klasa 4b)

Konkurs recytatorski Miłosierdzie Boże”:

gimnazjum + kl.7 SP

1.Drążyk Emilia (klasa 7b)

2.Kuterasińska Jagoda (klasa 7b)

3.Oleksy Zuzanna (klasa 2a)

4.Ciesielska Ilona (klasa 2a)

szkoła podstawowa kl 4 – 6

1.Adamczyk Aleksandra (klasa 5b)

2.Szafrański Dawid (klasa 4e)

3.Oleksy Kamil (klasa 5a)

4.Lipniak Julia (klasa 4b)

wyróżnienie: Żelichowska Diana (klasa 5b)  

Konkurs piosenki religijnej:

gimnazjum + kl.7 SP

1.Janus Aleksandra (klasa 2b)

2.Skupin Anna (klasa 3d)

3.Gąsior Natalia (klasa 7b)

3.Zbierańska Magdalena (klasa 2a)

wyróżnienie: Kuterasińska Jagoda (klasa 7b), Pietralik Paulina (klasa 3d)

szkoła podstawowa kl 4 – 6

1.Pyka Milena (klasa 3a)

2.Maciejczyk Hanna (klasa 4b)

3.Popko Julia (klasa 4e)

wyróżnienie: Koćwin Marcelina (klasa 6a), Świercz Oliwia (klasa 4d).

 

Skip to content