15 Kwi

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Tegoroczny Tydzień Kultury Chrześcijańskiej koncentrował się wokół Wielkiego Postu, Wielkanocy i pamięci o Janie Pawle II.

W ramach tego Tygodnia odbyły się następujące konkursy:

Konkurs recytatorski:

klasy 4 – 6 SP – wiersze o Janie Pawle II

I m. – Lena Kancerek (klasa 4a)

II m. – Piotr Kaczor (klasa 5b), Julia Lipniak (klasa 5b), Joanna Suliga (klasa 5b),

III m. – Jan Suliga (klasa 4b), Jakub Szymczyk (klasa 4d)

klasy 7-8 SP i 3 PG – twórczość Karola Wojtyły

I m. – Amelia Bartos (klasa 3b), Emilia Drążyk (klasa 8b)

II m. –  Julia Starczewska (klasa 3b), Magdalena Ślęzak (klasa 7a)

Konkurs wiedzy ogólnej religijnej:

klasy 4 – 6 SP

I m. – Karolina Koćwin (klasa 5d)

II m. – Julia Lipniak (klasa 5b), Joanna Suliga (klasa 5b)

III m. – Wiktoria Musiał (klasa 6a)

klasy 7-8 SP i 3 PG

I m. – Emilia Dyrek (klasa 8b)

II m.- Maja Sobótka (klasa 8b)

III m. – Filip Ślusarczyk (klasa 3c)

Konkurs piosenki religijnej:

klasy 4 – 6 SP

I m. – Hanna Maciejczyk (klasa 5b)

II m. – Julia Dyrek (klasa 4a), Milena Pyka (klasa 6a)

III m. – Lena Kancerek (klasa 4a), Zuzanna Warzyńska (klasa 6c)

wyróżnienie: Julia Popko (klasa 5e), Barbara Smolarczyk (klasa 4a), Anna Ślęzak (klasa 4a)

klasy 7-8 SP i 3 PG

I m. –  Aleksandra Janus (klasa 3b)

II m. – Natalia Gąsior (klasa 8b), Karolina Jarząb (klasa 8c)

III m. – Marcelina Koćwin (klasa 7a), Antonina Pytlewska (klasa 8c)

Konkurs plastyczny – „Kartka Wielkanocna”

klasy 4 – 6 SP

I m. – Lidia Śmigielska (klasa 4a)

II m. – Tymoteusz Plebanek (klasa 5e)

III m. – Amelia Maciejczyk (klasa 4b), Maria Pyka (klasa 5c)

klasy 7-8 SP i 3 PG

I m. – Emilia Drążyk (klasa 8b), Michał Kościński (klasa 3b)

II m. – Emilia Dyrek (klasa 8b), Maciej Trojszczak (klasa 7c)

III m. – Aleksandra Janus (klasa 3b), Julia Ścisłowska (klasa 7c)

Dziękujemy za pracę w komisji konkursowej p. Małgorzacie Stryjewskiej i p. Pawłowi Grzybczykowi.

Uczestnikom konkursów bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.