Żegnaj szkoło!

Na te chwile czekaliśmy z utęsknieniem od wielu miesięcy. Wreszcie są! Upragnione wakacje.

22 czerwca 2018r.  188 gimnazjalistów zakończyło rok szkolny. W uroczystościach wziął udział m.in. Burmistrz Gminy Włoszczowa  Grzegorz Dziubek.

Na rozpoczynające się wakacje, wszyscy życzyli sobie udanego wypoczynku.

Praca rozumna i wytrwała,
która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po zasiewie
przebija góry, a nad przepaściami przerzuca mosty”

B. Prus

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy,
Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 pragnę podziękować za całoroczną wytężoną i rzetelną pracę.

Wszystkim Nauczycielom dziękuję za działania mające na celu podnoszenie jakości pracy szkoły oraz za przekazywanie młodym ludziom wiedzy i umiejętności niezbędnych w życiu.

Uczniom gratuluję wszelkich sukcesów, które osiągnęli w mijającym roku szkolnym. Równocześnie życzę, aby szkoła kojarzyła się Wam nie tylko z obowiązkami i zdobywaniem wiedzy, ale była również miejscem, do którego wraca się chętnie nie tylko codziennie ale i po latach.

Dziękuję także Rodzicom, Sympatykom i Przyjaciołom szkoły za różne formy współpracy przyczyniającej się do kreowania pozytywnego wizerunku naszej placówki.

Wszystkim życzę wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Iwona Gieroń – dyrektor ZPO 1 we Włoszczowie

Żegnaj szkoło!

22 czerwca 2018r. 530 uczniów szkoły podstawowej zakończyło rok szkolny.

Podczas uroczystych akademii nagrodzeni zostali uczniowie za najlepsze wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne i sportowe. Ci z kolei dziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom za pracę, trud włożony w przygotowanie do kolejnych etapów edukacji, w wychowanie.

Na rozpoczynające się wakacje, wszyscy życzyli sobie udanego wypoczynku.