26 cze

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele,
Nikt z nas nie spodziewał się, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 przypadnie na czas pandemii. Nikt z nas nie wyobrażał sobie tak tego dnia. Bez uroczystego podsumowania osiągnięć i sukcesów, bez wręczenia nagród i wyróżnień, bez pożegnania z nauczycielami, wychowawcami i kolegami, bez uścisków dłoni i gratulacji jest inaczej, trudniej, nieco przygnębiająco, smutno, refleksyjnie…
Zakończenie roku szkolnego to niezwykle ważny dzień w szkolnym kalendarzu, dzień, w którym zamyka się okres wytężonej pracy, a otwiera czas wakacyjnego odpoczynku. Ten rok postawił przed wszystkimi trudne wyzwania, którym musieliśmy sprostać. Był to rok trudny ze względu na epidemię. Wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, która wymagała od nas wielu wyrzeczeń, konsekwencji i mobilizacji. Dzięki pasji, zaangażowaniu i wytężonej pracy Wszystkich kończymy ten rok szkolny z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku
Drodzy Uczniowie,
Za nami czas wytężonej pracy i osiągniętych celów. Dziękuję za wytrwałość oraz opanowanie nowych umiejętności w zakresie nauki zdalnej. Gratuluję wszystkich indywidualnych sukcesów i osiągnięć.
Drodzy Absolwenci,
Jestem dumna z Waszych sukcesów i mam nadzieję, że czas razem spędzony w Jedynce był dla Was okresem rozwoju pasji i zainteresowań, odkrywania nowych horyzontów, czasem spełniania marzeń i nawiązywania przyjaźni na całe życie.
Szanowni Rodzice,
Dziękuję Wam za dobrą współpracę ze szkołą. Wasze wsparcie ma niezwykłe znaczenia nie tylko dla wyników nauczania, ale także dla atmosfery środowiska szkolnego. Dziękuję, że w ostatnim czasie wykazaliście się ogromną cierpliwością, niekiedy mierząc się z trudną rolą Nauczyciela. Jestem przekonana, że szkolne osiągnięcia Państwa dzieci stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.
Drodzy Nauczyciele,
Miniony rok szkolny był kolejnym rokiem Waszej wytężonej pracy. Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem. Dziękuję Państwu za pracę w tych nowych warunkach. Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalne podejście i otwartość na nowoczesne metody kształcenia. Dziękuję za wdrażanie nowatorskich rozwiązań pedagogicznych, rozwijanie talentów i zainteresowań, które przyczyniają się do rozwoju osobowości dziecka oraz funkcjonowania w społeczeństwie.
Drodzy Uczniowie,
Życzę Wam, aby letni wypoczynek był ciekawy i inspirujący, a nade wszystko bezpieczny, przeżyty z rozwagą i wyobraźnią. W tych wyjątkowych czasach ważna jest odpowiedzialność i solidarność. Dbajcie o siebie i podążajcie zawsze w kierunku, w którym widzicie szanse na swój rozwój. Wracajcie we wrześniu pełni sił, gotowi do podjęcia nowych zadań i realizacji zamierzonych celów i planów.
Iwona Gieroń
dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie
Skip to content