25 cze

Zakończyliśmy rok szkolny…

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele.


Nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Za nami kolejny rok nauki w dobie pandemii.
Był to czas wymagający od wszystkich wyjątkowej odpowiedzialności. Rzeczywistość postawiła przed nami wyzwania pokazujące jak bardzo należy doceniać to, co codzienne, zwyczajne, bliskie… Mam nadzieję, że doświadczenia tego roku wyzwoliły w nas wszystkich pierwiastek człowieczeństwa, dobroci, zrozumienia i wdzięczności.

Przede wszystkim, pragnę podziękować wam Drodzy Uczniowie za odpowiedzialne podejście do nauki, za rozwijanie umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, za samodzielność w poszukiwaniu wiedzy.

Państwu Rodzicom z całego serca dziękuję za codzienny trud i wysiłek jaki włożyliście w proces edukacji naszych dzieci. Dziękuję za poświęcony czas, wsparcie nas nauczycieli i zrozumienie niełatwej drogi, którą musieliśmy w tym roku kroczyć.

Nauczyciele moi, dziękuję wam za to, że w tym trudnym czasie to szkoła była dla Was najważniejsza a nauczanie nie było tylko profesją. Dziękuję za ustawiczne uczenie się, kreatywność, otwartość i łagodność, nieliczenie czasu i dbanie o to co najważniejsze – Ucznia.

Gratuluję sukcesu ukończenia szkoły naszym absolwentom – uczniom klas VIII. Niech Wasza przyszłość zawsze będzie jasna, a pokonywanie trudności stanie się kolejnym ważnym doświadczeniem w kształtowaniu charakteru i siły ducha.

Gratuluję wszystkim uczniom promocji do następnej klasy i oby nowy rok był czasem odnoszenia sukcesów i tych małych i dużych…

Życzę Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom i Uczniom dużo zdrowia, radości i satysfakcji z osiągniętych wyników wychowania i nauczania. Niech ten czas wakacji będzie dla wszystkich spokojny i bezpieczny, wypełniony odpoczynkiem, ciekawymi przygodami, niezapomnianymi wrażeniami i słoneczną pogodą. Wierzę, że po wakacjach wszyscy wrócimy w mury szkoły i możliwa będzie realizacja nauki i wychowania w warunkach, które pamiętamy sprzed pandemii.


Dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie – Iwona Gieroń

Skip to content