01 wrz.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

W pierwszym dniu września uczniowie Jedynki nie spotkali się na tradycyjnej, wspólnej inauguracji roku szkolnego. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa i w tym roku zrezygnowaliśmy z naszej szkolnej tradycji organizowania dużych imprez i uroczystości.
W tym dniu, zgodnie z harmonogramem zorganizowane zostały spotkania o charakterze wychowawczym. Na spotkaniach wychowawcy klas przekazali najważniejsze informacje organizacyjne, w tym nowe zasady i procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie szkoły, które związane są z obecną sytuacją epidemiologiczną.
Mimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znajdujemy mamy wielką nadzieję, że uda nam się dotrwać do szczęśliwego zakończenia roku szkolnego.
Wszystkim Uczennicom i Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swoja przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyte umiejętności umożliwiały osiąganie kolejnych sukcesów.