10 lis

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie ogłasza zapytanie ofertowe na zakup trzech monitorów interaktywnych 65’’ wraz z uchwytem ściennym.
Dostawa najpóźniej do 30 listopada 2022 r.
Zakup dokonany zostanie tylko na podstawie faktury płatnej przelewem z odroczonym o 14 dni terminem płatności.
Oferty należy składać na adres: zpo1wloszczowa@interia.pl lub w wersji papierowej do sekretariatu szkoły do dnia 18 listopada 2022 r.
Dodatkowe pytania proszę kierować na adres: jstolarski@zpo1wloszczowa.edu.pl

10 lis

„Szkoła do hymnu”

10 listopada 2022 roku, o godzinie 11:11 życie w naszej szkole się zatrzymało. Przerwaliśmy szkolne obowiązki, by wyśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”.
Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Inicjatywa ta łączy dzieci, młodzież i dorosłych symbolicznie upamiętniając bohaterstwo, waleczność i męczeństwo naszych przodków, dzięki którym Polska wróciła na mapę Europy po 123 latach niewoli.

FILIA W ŁACHOWIE

10 lis

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dzień 11 listopada to dla każdego Polaka dzień szczególny. W tym dniu wszyscy świętują rocznicę odzyskania niepodległości, która jest momentem do wspominania tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę, walczyli i cierpieli za nią. Skłania następne pokolenia do refleksji nad tym, jak łatwo stracić wolność, a jak trudno jest ją odzyskać.
Aby uczcić tą ważną dla Polaków datę Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Patrycji Hylaszek przygotował przepiękna gazetkę szkolną o tematyce niepodległościowej, która przyciągnęła wzrok niejednego ucznia, nauczyciela czy pracownika szkoły. Przedstawiciele SU zapalili również znicze pod tablicą patrona Szkoły Józefa Piłsudskiego oraz pod Pomnikiem Niepodległości.
Jak corocznie, uczniowie klas ósmych pod kierunkiem nauczyciel historii p. Zbigniewa Cholerzyńskiego przygotowali wystawę „104 lata Niepodległości”.

Skip to content