12 kwi

„Nasi milusińscy”  – wyniki konkursu!

W bieżącym roku szkolnym zorganizowano drugą edycję konkursu fotograficznego „Nasi milusińscy”. I tym razem chętnych do udziału nie zabrakło – konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, czego dowodem jest ilość przekazanych zdjęć – 174. Dzieci z klas 1-3 przygotowały łącznie 103 zdjęcia, natomiast ich starsi koledzy – 71. Dlatego też komisja konkursowa stanęła przed trudnym wyzwaniem, jakim było wytypowanie najlepszych fotografii prezentujących pupili – koty, psy, chomiki, świnki morskie, konie, króliki, ale też zwierzęta egzotyczne. Istotna była jakość zdjęcia, jego ostrość, odpowiedni dobór tła i oczywiście pomysłowość i kreatywność młodych fotografów. Konkurs zorganizowały p. Emilia Maciejczyk i p. Katarzyna Kuzincow.

A oto zwycięzcy:

Nagrody specjalne, czyli sesje fotograficzne (HeartPhotography Magdalena Mróz), wygrywają:
• Lena Warzyńska – klasa 3 filii w Łachowie,
• Natalia Ścisłowska – klasa 4c

klasy 1-3:
I miejsce – Bartosz Złotnicki klasa 3d
II miejsce – Bartłomiej Grabiec klasa 1c, Magdalena Kultys klasa2c, Aleksandra Kostecka klasa 1c, Antoni Suliga klasa 1 c, Mateusz Świerczyński klasa 3a
III miejsce – Nikola Łopacińska klasa 3c, Klara Wójcik klasa 3c, Alan Piwoński klasa 3b, Bartosz Kocełuch klasa 3b, Nadia Spyrka klasa 2a, Marcel Sobański klasa 3a
wyróżnienia: Emilia Saladra klasa 3b, Martyna Wawrzykowska klasa 3 filii w Łachowie, Paweł Popko klasa 1a, Daniel Bąk klasa 3c, Emila Kot klasa 2c, Kacper Machnik klasa 1c, Piotr Kocełuch klasa 1a, Dominika Pytel klasa 3d, Maja Kurzyńska klasa 3d, Alicja Stefańczyk klasa 2c, Adam Długoborski klasa 3b, Julia Sierda klasa 3b, Eliza Prokopowicz – klasa 2c.

Wyróżnienie specjalne za najzabawniejsze zdjęcie pupila otrzymuje Filip Michalski z klasy 2c.

klasy 4-7:
I miejsce – Mateusz Prus klasa 4c
II miejsce – Kornelia Łopacińska klasa 5c, Roksana Tanasiewicz klasa 4b, Natalia Prus klasa 7d, Gabriela Barczyńska klasa 4b, Lena Stolarczyk klasa 5d
III miejsce – Oskar Krawczyk klasa 7d, Aleksander Nowak klasa 4c, Natalia Kultys klasa 5d, Weronika Skoczek klasa 4b
Wyróżnienia: Ola Arabas klasa 5b, Monika Hutyra klasa 4b, Wiktoria Bała – Kowalska klasa 6a, Aleksandra Dudek klasa 5d, Milena Kabała klasa 5a, Maksymilian Sobański klasa 7d, Damian Rak klasa 5b, Oskar Wójcik klasa 5a

Gratulujemy!