100-lecie Jedynki

Szanowni Państwo!
Zbliża się do nas wielkimi krokami piękny jubileusz 100 – lecia powstania naszej szkoły – Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie. Świętować ten dzień będziemy 18 października 2024 roku.
W ramach przygotowań do obchodów naszego święta, zwracamy się z prośbą do Absolwentów, Emerytów, Rodziców i Uczniów szkoły z serdeczną prośbą o udostępnienie nam wszelkich pamiątek związanych z pobytem w szkole.
Bardzo cenne będą zdjęcia z lat szkolnych, a zwłaszcza zdjęcia budynku i terenu wokół szkoły.
Prosimy również o przesyłania życzeń dla Jubilatki, które chcielibyśmy wykorzystać na gali jubileuszu.

Pamiątki i zdjęcia można składać w sekretariacie szkoły w kopertach – (koniecznie opisane: imię i nazwisko właściciela, nr telefonu, rok wykonania zdjęcia informacje o osobach znajdujących się na zdjęciu).
Życzenia można składać w sekretariacie szkoły, bądź przesłać na e-mail:
sekretariat@zpo1wloszczowa.edu.pl, ablaszczyk@zpo1wloszczowa.edu.pl, jcegiela@zpo1wloszczowa.edu.pl, lmacherska@zpo1wloszczowa.edu.p
l.

Przesłanie życzeń  jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz szkoły oraz wyrażeniem zgody na  ich publikację. Przy opublikowanych życzeniach będzie umieszczone imię i nazwisko autora. Zastrzegamy możliwość dokonywania skrótów i poprawek w nadesłanych tekstach.

Materiały prosimy składać do końca maja 2024 r.
Użyczone oryginały zdjęć wykonanych techniką tradycyjną na papierze zostaną zarchiwizowane i zwrócone właścicielom.

Iwona Gieroń – dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie