15 wrz

Wygraj z nudą 5!

Pod taką nazwą od 15 września 2022 roku ruszą w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne, podczas których w ciekawy i niekonwencjonalny sposób będzie można spędzić wolny czas!
Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Włoszczowa i przeznaczone dla uczniów ze szkoły podstawowej.

Od 15 września 2022 roku rozpoczną się:

 Koło aktywnie i zdrowo pod nazwą „W zdrowym ciele zdrowy duch” przeznaczone dla 30 uczniów z klas I – VII. Podczas tych zajęć uczniowie między innymi będą się przygotowywać do dni promujących aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Będą również poznawać zasady bezpiecznych zachowań (dzięki grom interaktywnym na świeżym powietrzu), włączania aktywności fizycznej do codziennych zajęć oraz będą samodzielnie tworzyć i degustować posiłki. Zajęcia poprowadzą nauczycielki świetlicy.

„Pozytywnie – kreatywnieto zajęcia przeznaczone dla 30 uczniów klas I-VI szkoły podstawowej, które będą prowadzone przez nauczycieli w świetlicach szkoły (w budynku A i budynku B). Zajęcia będą realizowane od 15 września do 15 grudnia.

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się
do Koordynatora Szkolnego
– pani Anny Drążyk lub nauczycieli w świetlicach
po
Formularz zgłoszeniowy.

Liczy się kolejność zapisów.
Ilość miejsc ograniczona!

Zapoznaj się również z Regulaminem zajęć dostępnym na stronie szkoły!