Przygotowania do WOŚP

28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał WOŚP. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”.

Jak co roku nasza szkoła bierze czynny udział w akcji. Właśnie trwają przygotowania pod okiem nauczycieli: Katarzyny Kuzincow Patrycji Hylaszek i Agnieszki Brzdąk.

Nowości książkowe na ferie

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,
jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Drodzy Uczniowie!
Nowe książki zostały już opracowane i czekają na Was na półkach w bibliotece. Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z nowościami. Na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

Ewelina Martoś-Wyrwał
Jolanta Piwońska

26 sty

Piłkarskie rozgrywki za nami…

W miesiącu grudniu i styczniu trwała międzyklasowa rywalizacja zespołów piłkarskich o prymat na poszczególnych poziomach nauczania. W rozgrywkach udział wzięło 115 uczniów.
W rywalizacji klas czwartych wygrała klasa 4c (Pękala, Dumin, Bakalarz, Godziński, Kaczor, Michalski, Orlikowski i Dominik), II miejsce zajęła klasa 4a , III – 4b.
Na poziomie klas piątych tryumfowała klasa 5b (Piwoński, Saladra, Bąk, Trzebiński, Zawada, Michałek, Mikuszewski, Kocełuch, Bulski, Kucia i Kusa), II m.- klasa 5c, III – klasa 5d, IV – klasa 5a.
Wśród klas sóstych najlepsza okazała się klasa 6c (Pigulska, Rayski, Kosiński, Górski, Orlikowski, Nowak, Skoczek, Skrobisz, Sułkowski, Skoczek i Lenarski), miejsce II zajęła klasa 6b, III – klasa 6a.
W rozgrywkach klas siódmych bezkonkurencyjną była klasa 7c (Dumin, Czyżewski, Krzysztofik, Pytel, Zalewski, Skoczek, Nowak), II miejsce przypadło klasie 7a, III klasie 7d, IV klasie 7b.
W konfrontacji klas ósmych zwyciężyła klasa 8b (Matuszewski, Urusiński, Szymański, Górski, Gawron, Szal, Cieślikiewicz, Koliuda i Pankiv), miejsce II zajęła 8a.
Organizatorem szkolnych rozgrywek piłkarskich był nauczyciel wf Dariusz Dąbrowski.