Kochani Uczniowie,
z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam spełnienia dziecięcych marzeń, uśmiechu i szczęścia. Niech każdy dzień będzie niezwykłą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.
Życzymy Wam, byście dostrzegali radości dnia codziennego, pielęgnowali w sobie dziecięcą radość i pasję.

Dyrekcja, Nauczycieli i Pracownicy
ZPO nr 1 we Włoszczowie

Sukces uczennic w Turnieju Jednego Wiersza

Uczennica naszej szkoły Madalena Kultys z klasy 4c zajęła 3 miejsce w kategorii klas 4-8 w XXIII Turnieju Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego” organizowanym przez Zespół Szkół w Szczekocinach. Dodatkowo Magda otrzymała także Nagrodę Radnego Powiatu Zawierciańskiego Pawła Sokoła.
W tych samych zmaganiach poetyckich wyróżniona została Ewa Kuzincow z klasy 5d. Otrzymała ona Nagrodę Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Szczekocinach oraz Nagrodę Organizatorów Turnieju.
W konkursie co roku uczestniczą poeci – amatorzy, uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osoby dorosłe z całej Polski oraz z zagranicy. z zagranicy.

Gratulujemy uczennicom i polonistce Oldze Ślęzak!

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok! Poza klasowymi obchodami 1 czerwca ogólnoszkolne świętowanie odbyło się w dniu 29 maja 2024r.
Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się w konkurencjach sportowych oraz zrobić sobie fotkę na specjalnej, przygotowanej na ten dzień ściance.