11 cze

Klasa 1c w Mini ZOO

Uczniowie klasy 1c pod opieką wychowawców: p. Agnieszki Skrobisz oraz p. Martyny Syryńskiej-Giro zwiedzili miejsce rodzinnej pasji Alpaki TuluTulu, które powstało z miłości do zwierząt. Dzieci miały okazję zobaczyć ponad  50 gatunków zwierząt z całego świata. Zagroda stawia przede wszystkim na kontakt z naturą, dzięki temu wiele zwierzątek  dzieci mogły dotknąć a nawet nakarmić.

Alpaki TuluTulu to doskonałe miejsce, w którym dzieci mogły poobcować ze zwierzętami i dowiedzieć się czegoś nowego.

11 cze

Drugoklasiści na wycieczce w Krakowie

Dnia 7 czerwca uczniowie klasy 2a i 2c pod opieką wychowawców: p. Joann Hudobskiej i p. Ilony Skiby uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Pierwszym punktem zwiedzania była wizyta w krakowskim Zoo. Dla wielu dzieci, wizyta ta była jednym z pierwszych spotkań z egzotycznymi gatunkami, które znały dotychczas jedynie z książek czy telewizji. Następnie uczniowie zwiedzili główne zabytki Krakowa. To był dzień pełen wrażeń.