Piłkarskie ostatki

Dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie na turniejach piłkarskich zajmując I miejsce na zawodach w Kurzelowie i III miejsce na turnieju w SP 2 Włoszczowa.
Indywidualne wyróżnienia otrzymali: Fabian Dumin (wartościowy zawodnik), Kacper Czyżewski (najlepszy bramkarz), Szymon Matuszewski (najlepszy wykonawca rzutów karnych) i Alan Pytel (najlepszy strzelec).

Kadra: Adrian Urusiński, Oskar Komosa, Fabian Dumin, Kacper Czyżewski, Allan Krzysztofik, Alan Pytel, Wiktor Zalewski, Samuel Hartwig, Aleksander Dworak, Remigiusz Rayski, Aleksander Orlikowski, Piotr Kosiński i Szymon Matuszewski.

Gratulujemy naszym piłkarzom oraz ich opiekunowi p, Dariuszowi Dąbrowskiemu!

Wyróżnieni w konkursie plastycznym

Uczniowie naszej szkoły: Alan Grygiel, Damian Grygiel (klasa 5b), Martyna Wawrzykowska (klasa 5c) i Maja Jakubowska (klasa 6a) zostali wyróżnieni w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczny „Bezpieczne wakacje”.
Organizatorem konkursu byłą Szkoła Podstawowa nr 2 we Włoszczowie.
Gratulujemy uczniom i ich nauczycielce plastyki – p. Joannie Cieślak-Bulskiej.

Mamo, Tato…, dziękujemy!

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Klasa 2b także postanowiła w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego 14 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie pod kierunkiem wychowawcy: p. Katarzyny Lipniak przygotowali krótkie przedstawienie dla rodziców. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.