18 cze

Uroczyste zakończenie roku szkolnego – 21 czerwca 2024r.:

• godz. 9.00 – klasy 1-3
  • godz. 10.00 – klasy 4-8

Kursy autobusów:

• wyjazd z miejsca zamieszkania – godz. 7.30
  • odjazd spod hali sportowej – godz. 12.00
18 cze

„Tylko Ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych,doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.”
Anthony Robbins

Zakończenie roku to czas refleksji i podsumowań. Jest to również okazja, aby docenić i podziękować uczniom za ich pracę na rzecz szkoły.
Dziękuję zatem: Wiktorowi Gawronowi, Mikołajowi Szymańskiemu, Amelii Jurek oraz Annie Bąk za pełnienie ważnych funkcji w Samorządzie Uczniowskim, za aktywny udział w przygotowaniu wielu imprez szkolnych, za zaangażowanie i odpowiedzialność.
Podziękowania należą się również pozostałym członkom SU za ich kreatywność, pracowitość oraz za dawanie dobrego przykładu innym uczniom.
Życzę wszystkim udanych wakacji, bezpiecznego wypoczynku i dobrej pogody.

Patrycja Hylaszek

18 cze

Samorząd Uczniowski dziękuje Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za wspólny rok szkolny. Dziękujemy za całoroczne zaangażowanie w przekazywanie nam wiedzy i umiejętności, za uśmiech i dobre słowo. Wszystkim przekazujemy szczere słowa uznania.

Życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Najważniejsze bezpieczeństwo!

Zbliżają się wakacje, dlatego klasę 2a odwiedził policjant, aby przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji.