21 cze

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy,
Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Przyjaciele i Sympatycy „Jedynki”

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pragnę podziękować za całoroczną wytężoną i rzetelną pracę.
Wszystkim Nauczycielom dziękuję za działania mające na celu podnoszenie jakości pracy szkoły oraz za przekazywanie młodym ludziom wiedzy i umiejętności niezbędnych w życiu.
Uczniom gratuluję wszelkich sukcesów, które osiągnęli w mijającym roku szkolnym. Równocześnie życzę, aby szkoła kojarzyła się Wam nie tylko z obowiązkami i zdobywaniem wiedzy, ale była również miejscem, do którego wraca się chętnie nie tylko codziennie ale i po latach.
Dziękuję także Rodzicom, Sympatykom i Przyjaciołom szkoły za różne formy współpracy przyczyniającej się do kreowania pozytywnego wizerunku naszej placówki.
Wszystkim życzę wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Iwona Gieroń – dyrektor ZPO nr 1

21 cze

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024!

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć Burmistrza Gminy Włoszczowa p. Grzegorza Dziubka oraz prezydium Rady Rodziców. Podczas uroczystości Burmistrz uhonorował p. Halinę Krawczyk, która z dniem 1 września 2024r. odchodzi na emeryturę.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy otrzymali zasłużone nagrody, tytuły oraz wyróżnienia za całoroczną pracę.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za wsparcie finansowe oraz pracę na rzecz Naszej szkoły.

Życzymy Wszystkim wymarzonych i bezpiecznych wakacji. Ładujcie akumulatory i do zobaczenia we wrześniu!

Filia w Łachowie