07 paź

Program stypendialny dla uczniów klas 7 i 8

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych.
Warunki:
1) średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych na świadectwie w roku szkolnym 2023/24 jest na poziomie co najmniej 4,00
2) dochód netto na jednego członka rodziny w 2023 roku nie przekroczył kwoty 2 022 zł (lub 2 292 zł – dot. rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością)

TERMIN ZAKOŃCZENIA NABORU: 31 października 2024 roku (liczy się data stempla pocztowego).

Szczegóły na stronie internetowej: https://stypendia.swietokrzyskie.pro/

07 paź

Na warsztatach „Tunnel book”

W piątek 4 października 2024 r. uczniowie klasy 2c i 3c uczestniczyli w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie w warsztatach poświęconych książce tunelowej pod hasłem „Tunnel book”.
W ramach warsztatów dzieci poznały przykłady książek tunelowych i proces ich powstawania. Następnie w małych zespołach krok po kroku stworzyli własne książki.