28 lis

Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2017

Z przyjemnością informujemy o kolejnej grupie uczniów, które spotkały się z przedstawicielami włoszczowskiej Policji. W ramach corocznego projektu, konkursu odbyły się spotkania z klasami szóstymi jak i z najmłodszymi  – klasą I a. Uczniowie tej klasy wzięli udział w projekcie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze” po raz pierwszy. Zajęciom towarzyszyła prelekcja filmu wraz z omówieniem ważnych dla uczniów spraw związanych z bezpiecznym zachowania się  w sieci internetowej. Uczniowie mieli możliwość zadania pytań panom policjantom jak i uwiecznienia spotkania wspólną fotografią. Zarówno zajęcia jak i spotkanie profilaktyczne z pewnością wzmocni wiedzę jak mądrze, grzecznie i bezpiecznie korzystać z Internetu.

Elżbieta Grzybek, Anna Błaszczyk