03 lis

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 rozstrzygnięty!

W dniach 3 X – 3 XI odbył się w ZPO nr 1 konkurs plastyczny pod hasłem „Każdy Świętym zostać może, pomyśl co ci w tym pomoże”.

Celem konkursu było zapoznanie uczniów z postaciami świętych beatyfikowanych lub kanonizowanych przez Św. Jana Pawła II oraz pobudzenie ich do refleksji na temat tego, kto (np. rodzice, przyjaciele) lub co (np. sumienna nauka, sprzątanie pokoju) może im pomóc w osiągnięciu osobistej świętości.

W konkursie uczestniczyło 23 uczniów z klas I – III. Spośród wielu pięknych prac jury wyłoniło laureatów konkursu w poszczególnych poziomach klas:

klasy I:

I miejsce – Amelia Gogolewska kl. I c,

II miejsce – Eliza Prokopowicz kl. I c,Magdalena Kultys kl. I c

klasy II:

I miejsce – Dominika Pytel kl. II d, Mateusz Świerczynski kl. II a,

II miejsce – Oliwia Kossakowska kl. II d, Karolina Chruściel kl. II d, Magdalena Całka kl. II a,

III miejsce – Filip Zbierański kl. II d, Maja Michałek kl. II b,

klasy III:

I miejsce – Monika Hutyra kl. III b, Karolina Michałek kl. III a,

II miejsce – Gabriela Barczyńska kl. III b,

III miejsce– Patrycja Robak kl. III a.

Spośród nagrodzonych prac trzy zostały przesłane na dalszy – diecezjalny etap konkursu. Nagrody dla laureatów i uczestników konkursu ufundowała Parafia p.w.  Wniebowięcia NMP we Włoszczowie.

Organizatorami konkursu były: Siostra Agata Krysińska i p. Ilona Skiba.