27 lis

Święto Pluszowego Misia w klasie 1a

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”
Halina Bechlerowa

Miękki, puchaty i taki z łatką, wszystkie misie małe i duże, bure i kolorowe 25 listopada obchodzą swoje święto. Pluszowy Miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.
W klasie 1a również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie w tym dniu przez aplikację TEAMS pracowali na lekcjach w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.
Głównym celem popularyzacji w klasie 1a tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowy łączy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw.
Anna Błaszczyk