14 wrz

„Bezpieczna droga do szkoły”

14 września 2016r. w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczna droga do szkoły” z uczniami klas 2 i 3 spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie oraz przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we Włoszczowie.

Asp. szt. Jacek Łapot przypomniał najmłodszym, jak należy bezpiecznie poruszać się po drogach, aby nie doszło do wypadku oraz przedstawił zasady, jakimi powinni się kierować w czasie drogi do i ze szkoły. Z kolei p. Paulina Stryjewska z włoszczowskiej oddziału KRUS uświadomiła dzieciom, jak należy unikać zagrożeń, które mogą napotkać w trakcie prac polowych, ale również podczas zabawy na podwórku.
Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy utrzymali elementy odblaskowe oraz książeczki o bezpieczeństwie na wsi.
[huge_it_gallery id=”117″]