21 mar

„Pieniądze to nie wszystko”

17 marca 2017r. w ramach obchodów Dnia Matematyki w naszej szkole odbył się Turniej Matematyczny dla uczniów klas 5 i 6. Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve. W naszej szkole Turniej organizowany jest już od trzech lat. Tegoroczny odbył się pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko”. Reprezentanci klas piątych i szóstych w czteroosobowym składzie rozwiązywali zadania przygotowane przez Stowarzyszenie.

Zwycięzcami Turnieju zostali:

w kategorii klas piątych – drużyna z Vc: Dawid Grabiec, Maciej Trojszczak, Klaudia Grabowska, Amelia Zalewska
w kategorii klas szóstych – drużyna z VI c: Jan Rogula, Maciej PytlewskiMikołaj Łaskawski i Mateusz Jamróz.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami ufundowanymi przez sklepik szkolny.
Organizatorami szkolnego Turnieju Matematycznego były p. Justyna Gąsior i p. Ewa Machnik.
Zwycięzcom gratulujemy.
[huge_it_gallery id=”189″] ©ZPO1 we Włoszczowie