22 gru

„Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”

Dnia 15 grudnia został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”.  Każda praca, urzekała pomysłowością, kolorystyką i techniką wykonania.  Spośród 47 prac uczniów klas młodszych komisja konkursowa wyłoniła 27 laureatów oraz nagrodziła wszystkich uczestników konkursu. Nagrody  i pamiątkowe dyplomy zostały wręczone po Jasełkach. Przepiękne szopki wyeksponowano na wystawie szkolnej.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Organizatorami konkursu były: s.  Agata Krysińska, Małgorzata Kuśmierczyk i Ilona Skiba.

Wyniki konkursu:

I miejsce
Natalia Musiał kl. I a, Karolina Witczyk kl. I b, Julita Huszno  kl. I b, Nikola Kisiel kl. I b, Gerard Czaja kl. I b, Dominik Żelichowski kl. I b, Norbert Nowak kl. I c
II miejsce
Filip Machnik kl. I a, Lena Frączek kl. I d, Bartosz Pasoń kl. I d, Aleksandra Dudek kl. I d
III miejsce
Zuzanna Kluska kl. I b, Damian Rak kl. I b, Michalina Suliga kl. I b, Nina Pakosz kl. I b, Natalia Kultys  kl. I d, Aleksandra Arabas  kl.  I b

I miejsce – Wiktoria Bała – Kowalska kl. II a
II miejsce – Wiktor Gawron kl. II a
III miejsce – Amelia Jurek kl. II a

I miejsce
Adam Grabowski kl. III b, Maksymilian Sobański kl. III d, Wojciech Jóźwiak kl. III a