19 gru

,,Do Betlejem”

Coroczne przedstawienie jasełkowe to już stała tradycja naszej szkoły. 19 grudnia 2017 roku uczniowie z klasy II wystawili jasełka pt. ,,Do Betlejem”.

Szkolni aktorzy świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Efektowna dekoracja, odpowiednio dobrane stroje i oprawa muzyczna dopełniały całości spektaklu. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Do śpiewania kolęd zostali zaproszeni najmłodsi przedstawiciele naszej społeczności szkolnej, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz zaproszone przedszkolaki z filii Przedszkola Samorządowego nr 3 we Włoszczowie.

Jasełka przygotowały: p. Ilona Skiba, S. Agata Krysińska, p. Małgorzata Kuśmierczyk przy współudziale p. Jadwigi Cegieły oraz p. Haliny Krawczyk.