20 paź

Dzień pełne przygód uczniów klasy 2b!

Dnia 19 października 2023r. uczniowie klasy 2b była na wycieczce szkolnej. Pierwszym etapem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Dawnych Rzemiosł, które mieści się w blisko stuletnim młynie elektrycznym. Dzieci zapoznały się z wyglądem starego młyna, z zawodem młynarza, bednarza, kołodzieja i szewca.
Drugim punktem wycieczki był spacer wśród pięknej przyrody z zamku w Bobolicach do zamku w Mirowie.
Trzecim etapem była słodka przygoda w Manufakturze Słodyczy. Dzieci mogły obserwować proces wytwarzania lizaków i cukierków. Na samym końcu własnoręcznie formowały swojego lizaka.

Niestety to co dobre szybko się kończy i dzieci musi wrócić do swoich domów. To był wspaniały i pełen przygód dzień.

Wychowawca klasy p. Katarzyna Lipniak dziękuje wszystkim Rodzicom i Babci za pomoc w organizacji wyjazdu.