25 lis

I Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

24 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej.
Celem konkursu jest promowanie wśród młodego pokolenia Polaków idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz miłości do Ojczyzny. Konkurs daje również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczestników swoich talentów wokalnych.
Jury w składzie: p. Anita Jastrzębska (organizator konkursu), p. Agnieszka Szczepara – Dynus oraz p. Martyna Syryńska – Giro wyłoniło zwycięzców Konkursu.

W grupie wiekowej klas IV –VI w kategorii solistów zwycięzcami zostali:

• I m. – Sandra Banaśkiewicz
  • II m. – Roksana Tanasiewicz
  • III m. – Klaudyna Morozowska

wyróżnienie: Kacper Krawczyński, Monika Hutyra, Aleksandra Torchała, Szymon Pyka

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!
Dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu i piękne wykonania, tak wartościowych pieśni patriotycznych, które na długo pozostaną w naszej pamięci.