13 kwi

II miejsce w powiecie w „Młodzież zapobiega pożarom”!

Liliana Musiał (klasa 6b) zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych 41. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie będą reprezentować Powiat Włoszczowski w eliminacjach wojewódzkich konkursu.

Eliminacje powiatowe zostały przeprowadzone 12 kwietnia 2018 r. w sali konferencyjnej włoszczowskiego Starostwa. Wzięło w nich udział 38 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Turniej składał się z dwóch etapów: części pisemnej oraz ustnej, która ostatecznie zadecydowała o miejscu na podium.

Organizatorami powiatowych zmagań pożarniczych byli: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP we Włoszczowie i Starostwo Powiatowe we Włoszczowie – Wydział Promocji i Rozwoju.

Gratulujemy Lilianie oraz jej nauczycielowi – p. Marcinowi Sztuce.