08 cze

Jesteśmy najlepsi!

Drużyny Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie stanęły na podium XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, jaki odbył się w Przelewicach w dniach 5-7czerwca 2018r.
Drużyna szkoły podstawowej: Karolina Jarząb, Lena Rak, Kuba Kaczor i Patryk Kozieł zostali Mistrzami Polski, zaś ich koledzy z gimnazjum: Dominika Krawczyk, Zuzanna Oleksy i Mateusz Trzebiński zajęli III miejsce.
Wielki sukces odnieśli również w klasyfikacji indywidualnej. Mateusz Trzebiński został indywidualnym Mistrzem Polski w kategorii gimnazjów, zaś Karolina Jarząb wywalczyła III miejsce.

Warto dodać, iż Nagrodę Specjalną im. Mariana Karbownika –  wychowawcy wielu pokoleń BRD-wskiej młodzieży, wieloletniego opiekuna drużyn BRD z Bań w woj. zachodniopomorskim, za najlepiej napisany test otrzymała Dominika Krawczyk , która zajęła również IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunowi – p. Marcinowi Sztuce!