23 lut

Karnawał, karnawał, karnawał…

Karnawał to miła, pełna wrażeń i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i pozytywnych emocji. Tak też było u nas, w dniu 22 lutego 2022 roku. Na dwóch udekorowanych salach bawiły się dzieci z przedszkola i szkoły w Łachowie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek, swoich idoli i inne postaci. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Były konkursy, tańce i występy wokalne. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów oraz słodkiego poczęstunku.