16 maj

Krzysztof Stachurski finalistą Ogólnopolskiej Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

10 maja 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał III edycji Młodzieżowej  Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Uczniowie szkół gimnazjalnych z całej Polski od grudnia zmagali się z testami kolejno na etapach: szkolnym (3500 uczniów), okręgowym (500 uczniów), eksperckim online i „uczniowskim” online 50 uczniów). Podsumowaniem zmagań uczniów były eliminacje centralne składające się z dwóch części: testu i „obrony” prezentacji. Krzysztof Stachurski (uczeń klasy 3d ) uplasował się na 44 miejscu i otrzymał tytuł finalisty.

Gratulujemy uczniowi oraz p. Magdalenie Rak, pod kierunkiem której przygotowywał się do konkursu.