25 kwi

Najlepsi w powiecie w BRD!

W czwartek, 21 kwietnia, po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Tak, jak i w poprzednich edycjach najlepsi w powiecie okazali się uczniowie naszej szkoły.
W kategorii dzieci w wieku 10 – 12 lat I miejsce zajęli: Lena Słupińska, Natalia Kowalska, Szymon Szczepanik, Kamil Pilarski, zaś w kategorii dzieci powyżej 12 lat: Kajetan Sztuka, Oskar Skiba, Piotr Kaczor.
Warto dodać, że nasi uczniowie sięgnęli po laury kategorii indywidualnej. I tak najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych zostali Szymon Szczepanik i Piotr Kaczor.
Nasze drużyny będą reprezentować powiat włoszczowski w eliminacjach wojewódzkich.

Gratulujemy uczniom oraz p. Marcinowi Sztuce, pod kierunkiem którego przygotowywali się do Turnieju.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim!