27 gru

Niebywały sukces ucznia klasy 2 c!

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczeń klasy 2c Maciej  Orlikowski zajął  I miejsce w Ogólnopolskim, Zdalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Świątecznej.  Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie. Uczestnik konkursu nagrywał recytację  telefonem komórkowym, która została dostarczona organizatorom. Kryteria oceny prezentacji to: dobór wiersza zgodnego z tematyką, interpretacja utworu, kultura i wyrazistość słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.  Maciuś przygotował prezentację wiersza Zdzisława Kunstmana – „Małej dziecinie”.  Cieszymy się niezmiernie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Brawo!

Należy dodać, że honorowy patronat nad konkursem sprawowali: Wojewoda Lubelski, Arcybiskup Metropolita Lubelski, Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów w Lublinie.