17 wrz

Niezwykła lekcja geografii…

16 września 2019 r. odwiedzili naszą szkołę Państwo Anna i Robert Doboszowie – podróżnicy pasjonaci. Przeprowadzili oni niecodzienną lekcję geografii, wzbogaconą zdjęciami i ciekawymi opowieściami. Dzięki nim uczniowie klas 5. mieli okazję „zwiedzić” położoną w Afryce Namibię oraz „przejechać się” rowerem po Himalajach.

Spotkanie zakończyło się na boisku szkolnym, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć nietypowy samochód podróżników, który ułatwia im odkrywanie nowych miejsc. Był to też czas na zaspokojenie ciekawości najbardziej dociekliwych uczniów w ramach indywidualnych rozmów z naszymi gośćmi.

Zajęcia zorganizowały panie Ewa Hyska i Katarzyna Kuzincow. Dekorację przygotowała pani Emilia Maciejczyk.