24 paź

Podziękowania za pomoc w organizacji Jubileuszu 100-lecia Szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Jubileuszowymi 100 lat szkoły w dniu 18 października 2024r., a zarazem przyczynili się do zorganizowania i jego uświetnienia.
Dziękujemy władzom samorządowym, absolwentom, darczyńcom, emerytowanym nauczycielom i pracownikom oraz wszystkim zaproszonym gościom, bez których nie udałoby się niczego zorganizować.
Dziękujemy Państwu za stworzenie miłej atmosfery Jubileuszowego spotkania, za życzenia i wszelkie wyrazy uznania i życzliwości. Ten szczególny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Państwa obecność była dowodem na to, że nasza szkoła, to szczególne miejsce, o którym nie można zapomnieć i z którym warto utożsamiać się nawet po latach. Nasz Jubileusz był wyjątkową okazją do spotkań, wspomnień i powrotu do minionych dekad. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię, gratulacje i życzenia.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy finansowo, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie – bez Waszego zaangażowania Drodzy Przyjaciele zorganizowanie Jubileuszu nie byłoby możliwe.
Dziękujemy:
Gminie Włoszczowa – za współfinansowanie publikacji jubileuszowej,
Radzie Rodziców,
p. Arturowi Okręglickiemu,
p. Urszuli Sulidze – właścicielce sklepu Artykuły spożywcze-warzywa-owoce,
p. Andrzejowi Gładysiowi – właścicielowi Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Dankowie Dużym,
Pierogarni Kresowa,
Kołu Gospodyń Wiejskich Kuzki,