25 cze

Podziękowanie i życzenia od Rady Rodziców na zakończenie roku szkolnego

W imieniu wszystkich Rodziców serdecznie dziękujemy Nauczycielom Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie za trud włożony w pracę edukacyjną i wychowawczą naszych dzieci.
Dziękujemy za to, że w trudnym czasie pandemii byliście przy naszych dzieciach. Wiemy, że inspirowaliście je do kreatywnych zajęć podczas „zasiedzenia” kwarantannowego.
Pomimo braku osobistego kontaktu z uczniami mieliście wpływ na nasze dzieci. Odrabiając lekcje, szykując konspekty, prezentacje, uczniowie wiedzieli czego od nich oczekujecie. Wiedzieli, że Wasz wpływ na ich życie jest ogromne i nic tego nie zmieni nawet wybuch epidemii.
Kochani Uczniowie! Drodzy Nauczyciele!
Przed Wami zasłużony wakacyjny odpoczynek. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i pracy. Nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań

Prezydium Rady Rodziców ZPO nr 1 we Włoszczowie