09 maj

„Poeci polscy dzieciom”

Dnia 26 kwietnia 2018 r. pięćdziesięciu uczniów klas I – III naszej szkoły wzięło udział w  konkursie recytatorskim pt. „Poeci polscy dzieciom”Uczestnicy prezentowali wiersze J. Brzechwy, J. Tuwima i L. J. Kerna, urzekając nie tylko piękną recytacją, ale również odpowiednio dobranymi strojami i rekwizytami. Organizatorami konkursu były panie: Laura Jaszewska, Ilona Skiba i Agnieszka Skrobisz. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

KLASY  I

I miejsce: Lena Frączek kl. Id, Natalia Kowalska kl. I c

II miejsce: Gerard Czaja kl. I b, Szymon Szczepanik kl. I d

III miejsce: Filip Machnik kl. I a, Julia Pytel kl. I d

KLASA II

I miejsce: Amelia Chamera kl. II a

II miejsce: Franciszek Górski kl. II a

III miejsce: Adrian Pasowski kl. II a, Adrian Urusiński kl. II a

KLASY III

I miejsce: Lena Kancerek kl. III a, Kacper Tkacz kl. III c, Jakub Szymczyk kl. III d

II miejsce: Dawid Waligórski kl. III a, Michalina Rutkowska kl. III c, Dominika Gieroń kl. III d, Eryk Prokopowicz kl. III d

III miejsce: Julia Jaskólska kl. III a, Barbara Smolarczyk kl. III a, Gołda kl. III c

Gratulujemy!