22 sty

Sukces beerdowców w Kędzierzynie-Koźlu!

Dnia 19 stycznia 2018r. nasze drużyny BRD wzięły udział w VII Ogólnopolskim Turnieju  o Puchar Prezydenta Kędzierzyna-Koźla.

W zawodach wzięło udział po 14 zespołów ze szkół podstawowych i gimnazjów z 10 województw  (dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego).

Udział w Turnieju zakończył się dla naszych drużyn wielkim sukcesem. Reprezentacja szkoły podstawowej w składzie: Lena Rak, Karolina Jarząb, Kuba Kaczor (wygrał również klasyfikację indywidualną), Patryk Kozieł zajęła I miejsce, zaś gimnazjaliści: Zuzanna Oleksy, Mateusz Trzebiński, Dominika Krawczyk uplasowali się na II miejscu.

Warto nadmienić, iż X miejsce wśród szkół podstawowych zajęli debiutanci – drugi zespół z SP 1 złożony z czwarto-  i piątoklasistów: Lidii Zając, Klaudii Niedbał, Kamila Oleksego, Kajetana Sztuki, Piotra Kaczora i Oskara Skiby.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunowi – p. Marcinowi Sztuce.