25 lis

Sukces uczniów klasy 7d

W poniedziałek 22 listopada 2021 r. w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu literackiego „Żywot człowieka poćciwego”. Tematem tegorocznej edycji były literackie refleksje związane z okresem izolacji( „Mój lockdown”).
Konkurs został zorganizowany przez Fundację Studio TM z Kielc, Ośrodek Teatralno- Edukacyjny „OTE” im. Mikołaja Reja w Nagłowicach oraz Wojewódzką Stację Sanitarno – Epi- demiologiczną w Kielcach. Najlepsze prace wyłoniło jury w składzie: Andrzej Piskulak – poeta i prozaik, Marta Brzezińska – dziennikarka, Katarzyna Budny – filolog.
W gronie laureatów konkursu znaleźli się uczniowie klasy 7d – Maksymilian Sobański zdobył II miejsce, natomiast Hanna Brej wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!