27 maj

Szkolny konkurs „ZRÓB TO SAM” – rozstrzygnięty!

Szkolny konkurs „ZRÓB TO SAM” został rozstrzygnięty! Trzyosobowe delegacje uczniów klas I-III zmierzyły się z wykonaniem prac techniką orgiami, dokładnością składania papieru, wykonaniem przestrzennych papierowych form i sposobami łączenia papieru z różnymi materiałami wtórnymi.
Uczniowie klas pierwszych wykonali smakowicie wyglądające marchewki, uczniowie klas drugich apetyczne, duże truskawki, a uczniowie klas trzecich okazale wyglądające ananasy. Wykonanie prac miało na celu zachęcenie uczniów do spożywania owoców i warzyw. Każdy z uczestników miał możliwość zaprezentowania swojej ekspresji twórczej, uzdolnień artystycznych i umiejętności manualnych.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
KLASY PIERWSZE:
I miejsce: Filip Pura (klasa 1a), Magdalena Suliga (klasa 1b), Kinga Zbierańska (klasa 1c)
II miejsce: Marika Cholerzyńska (klasa 1a), Olga Wiśniewska (klasa 1b) Gabriela Wąchalska (klasa 1c)
III miejsce: Mela Szymczyk (klasa 1a), Stanisław Pisklov (klasa 1b, Miłosz Dudzik (klasa 1c)
KLASY DRUGIE:
I miejsce: Nina Ogrodnik (klasa 2a), Amelia Standerska (klasa 2b), Oliwia Pytel (klasa 2b), Iga Fidera (klasa 2c)
II miejsce: Marta Koćwin (klasa 2a), Oliwia Frączek (klasa 2a), Kacper Włodarczyk (klasa 2b), Marta Słupińska (klasa 2c)
III miejsce: Igor Bartosz (klasa 2b), Natalia Fortunka (klasa 2c)
KLASY TRZECIE:
I miejsce: Emilia Kościołek (klasa 3a), Tosia Nowak (klasa 3b), Aleksandra Kostecka (klasa 3c)
II miejsce: Amelia Janus (klasa 3a), Marcelina (klasa 3b), Oliwia Tkacz (klasa 3c)
III miejsce: Piotr Kocełuch (klasa 3a), Maja Włodarczyk (klasa 3b), Zofia Wyrwał (klasa 3c).
Gratulujemy uczniom!

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Jadwiga Cegieła.