29 maj

Trzymaj formę! – Owocowo

27 maja w ramach akcji „Trzymaj formę” w świetlicy PG zorganizowano wiele atrakcji dla uczniów. Ogłoszone zostały wyniki konkursów, zorganizowanych w miesiącu kwietniu na terenie placówki:

Konkurs Ekologiczny „Ratujmy Ziemię”:

I m. – Karolina Koćwin (klasa 5d)

Konkurs na prezentację multimedialną „Piękno Ziemi Włoszczowskiej”:

I m. – Anna Gawron (klasa 8b),

Konkurs ekologiczny „Nasza Planeta”

I m. –  zajęła Amelia Bartos (klasa 3b PG)

Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla klas szóstych:

I m.- Roksana Rydzyk (klasa 6c)

II m. – Mateusz Szymański (klasa 6c), Aleksandra Adamczyk (klasa 6b)

III m. – Zuzanna Bożek (klasa 6a)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Europie

I m. – Zuzanna Oleksy (klasa 3a PG).

Ciekawe prezentacje multimedialne przestawiły uczennice – Anna Gawron i Jagoda Kuterasińska. Pierwsza dotyczyła zdrowego odżywiania, natomiast druga dotykała problemu chorób: anoreksji i bulimii. Uwieńczeniem spotkania była degustacja owoców, które zostały

zakupione w ramach projektu „Wygraj z nudą 4!”, współfinansowanego ze środków otrzymanych z Gminy Włoszczowa. Tym samym spotkanie było podsumowaniem zajęć „Aktywnie i zdrowo”, prowadzonych od kwietnia dla uczniów klas 2-8 przez nauczycielki: Ewelinę Martoś-Wyrwał i Martynę Smagę.

Całą akcję w tym dniu koordynowały panie: Ewa Hyska, Jadwiga Kaczmarek, Ewa Limbach, Ewelina Martoś-Wyrwał, Martyna Smaga i Justyna Pyka.