21 kwi

Wirtualny konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – rozstrzygnięty!

W ramach nauki zdalnej Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie przy udziale Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie przeprowadził  pierwszy interaktywny internetowy konkurs wiedzy o przepisach ruchu drogowego pod nazwą „TEŚCIARZ”. W okresie dwóch tygodni uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Każdego dnia blisko 200 uczniów brało udział w ww. konkursie. Test cieszył się dużym zainteresowaniem . W ciągu 12 dni zanotowano ponad 1500 „rozwiązań” testu.

W konkursie wyłoniono najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach

Klasy 4

1 miejsce – Mikołaj Szymański klasa IV b

2 miejsce – Adrian Urusiński klasa IV b

3 miejsce – Wiktoria Bała-Kowalska IV a

1 miejsce – Julia Dyrek klasa V a

2 miejsce – Dawid Tomasik klasa V a

3 miejsce – Wiktor Wasik klasa V d

Klasy 6

1 miejsce – Julia Nowak klasa VI e

2 miejsce – Joanna Suliga klasa VI b

3 miejsce – Igor Podstawka klasa VI c

Klasy 7

1 miejsce – Marta Chuda klasa VII a

2 miejsce – Maciej Kostecki VII c

3 miejsce – Szymon Bator klasa VII a

Klasy 8

1 miejsce – Kinga Karpińska klasa VIII c

2 miejsce – Lena Rak klasa VIII a

3 miejsce – Patryk Kozieł klasa VIII a

Dla zwycięzców nagrody ufundował Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie mł. insp.  Mariusz Przyborowski dla laureatów drugiego i trzeciego miejsca nagrody ufundowała dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie – Iwona Gieroń.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pomysłodawcy „Teściarza” p. Marcinowi Sztuce!