26 paź

Wspólnie spełnijmy dziecięce marzenia

Logo akcji Spełniamy marzenia

Trwa XVII edycja powiatowej akcji charytatywnej „Spełniamy marzenia”, organizowanej przez naszą szkołę nieprzerwanie od 2005 r.
Jej celem jest przygotowanie paczek zgodnych z marzeniami i potrzebami podopiecznych. W bieżącym roku otrzymają je dzieci, które na co dzień obcują z chorobą – własną lub kogoś bliskiego oraz te, które w inny sposób zostały doświadczone przez los. Upominki trafią do podopiecznych akcji w grudniu.
Warto nadmienić, iż w czasie szesnastu lat trwania akcji udało się spełnić ponad 1800 dziecięcych marzeń. Nie poddaliśmy się nawet w najtrudniejszym okresie pandemii. Realizacja tego przedsięwzięcia na przestrzeni kilkunastu lat była możliwa dzięki zaangażowaniu przedszkolaków, uczniów i nauczycieli, osób prywatnych, zakładów pracy oraz lokalnych władz.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w spełnieniu kolejnych dziecięcych marzeń i tym samym włączenie się do akcji.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem placówki – tel. 41 39 43 048 lub bezpośrednio z jedną koordynatorek.

Koordynatorki akcji:
Katarzyna Kuzincow