28 wrz

Wygraj z nudą!

dzieci          Wygraj z nudą!

Pod taką nazwą od 17 października 2016 roku ruszą w naszej szkole kolejne zajęcia pozalekcyjne, podczas których w ciekawy i niekonwencjonalny sposób będzie można spędzić wolny czas!
Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Włoszczowa i przeznaczone zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, jak i gimnazjum.
Zapraszamy na zajęcia:

1. Jestem aktorem. Dziecięce formy sceniczne. Koło recytatorsko – -teatralne – przeznaczone dla 15 uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Zajęcia (10 x 45 min.) odbywać się będą w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r.
  2. Lubię tworzyć. Magia świąt. Koło plastyczne – 10 zajęć po 45 min. przeznaczonych dla 15 uczniów klas I- III gimnazjum. Odbywać się będą w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r. raz w tygodniu po 2 godziny lub 2 razy w tygodniu (w miarę potrzeb).

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się po formularz zgłoszeniowy
do prowadzących zajęcia:
– pani Katarzyny Kuzincow lub Agnieszki Skrobisz  (koło recytatorsko – teatralne);
– pani Pauliny Kościołek (koło plastyczne).

Liczy się kolejność zapisów. Ilość miejsc ograniczona!

Zapoznaj się również z Regulaminem zajęć dostępnym na stronie szkoły!