27 sty

Wyjątkowi goście w Łachowie

26 stycznia br. był dniem szczególnym dla uczniów Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Łachowie. W szkolnych murach pojawili się bowiem wyjątkowi goście: Babcie i Dziadkowie. Z okazji Ich święta, przedszkolaki i uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń przygotowali uroczystą akademię ze specjalnym programem artystycznym. Między innymi dzieci zagrały i zaśpiewały tradycyjne 100- lat oraz wręczyły Szanownym Jubilatom piękne kwiaty. W drugiej części  spotkania babcie i dziadkowie tańczyli skocznie z wnukami i brali udział w różnych konkursach i zabawach.
Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do miłego spędzenia czasu, umocnienia więzi rodzinnej oraz ważnym wydarzeniem lokalnym.
[huge_it_gallery id=”174″] ©ZPO 1 we Włoszczowie