06 lis

KOMUNIKAT NR 3/2020/2021

Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie z dnia 6 listopada 2020r.

W dniach 9 listopada – 29 listopada 2020r. zajęcia w klasach 1 – 8 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie odbywać się będą wyłącznie w trybie zdalnym.

Proszę sprawdzać komunikaty i zarządzenia, pozostawać w kontakcie ze szkołą w ustalonych z wychowawcami i nauczycielami formach, zwracać się do nas z wątpliwościami czy problemami – jesteśmy do dyspozycji. Także w sprawach technicznych czy sprzętowych (stolarski_jacek.zpo1-tlw@wp.pl, krawczyk_dariusz.zpo1-tlw@wp.pl, gasior_justyna.zpo1-tlw@wp.pl ).

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-14.00 będzie funkcjonowała świetlica szkolna (w budynku A) dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-12.00 czynna będzie biblioteka szkolna. Uczniowie mogą odbierać lektury po uprzednim uzgodnieniu z bibliotekarzem mailowo lub telefonicznie.

Dyżurować także będzie pedagog szkolny: tlustochowicz_e.zpo1-tlw@wp.pl, tel. 506120145

We wszelkich sprawach kontaktujemy się przez dziennik elektroniczny lub z sekretariatem szkoły (tel. 413943048, mail: zpo1wloszczowa@interia.pl)

Życzę nam wszystkim, aby okres zdalnej pracy nie był zbyt długi, i abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnej nauki.

Iwona Gieroń – Dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie