29 wrz

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Akcja skierowana jest głównie do najmłodszych czytelników.  Z tej okazji w bibliotece w budynku B odbyło się spotkanie dla uczniów klasy 1c. Pierwszaki obejrzeli krótkie przedstawienie na temat poszanowania książek i wartościowego spędzania czasu z książką. Następnie wysłuchali wiersza „Skarby z zagrody babci i dziadka” Teresy Ostrowskiej oraz zostali obdarowani pięknymi zakładkami do książek. A wszystko to przygotowali dla nich uczniowie klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni  Jadwigi Cegieły.

Koordynatorkami akcji były bibliotekarki: Ewelina Martoś – Wyrwał i Jolanta Piwońska.

29 wrz

Klasa 2a świętowała Dzień Chłopaka

W dniu 28 września klasa 2a integrowała się na pikniku z okazji Dnia Chłopaka. Pogoda była piękna, więc uczniowie wspaniale bawili się w Strefie Aktywnego Wypoczynku przy basenie Nemo.

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji spotkania.