02 mar

Pomóż naszym uczniom i naszej szkole!

Zarząd Fundacji ZPO nr 1 dziękuje wszystkim, którzy przekazali nam 1% podatku, rozliczając się w  swoich urzędach skarbowych. W 2020 roku zebraliśmy z  odpisów 1% za 2019 rok  906 zł.

Informujemy, że w tym roku chcemy   zakupić profesjonalny sprzęt do nauki języka angielskiego. Będziemy zbierać fundusze na wyposażenie sali do nauki języka angielskiego na miarę XXI wieku. Stworzenie nowoczesnej bazy  dydaktycznej –  zestawu nagłośnieniowego, tablicy interaktywnej z  oprogramowaniem do podręczników, słuchawek dla uczniów –  planowaliśmy od dawna.  Liczymy, że w tym roku uda nam się zebrać taką kwotę, która nam to umożliwi.

Zwracamy się z prośbą do Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół Jedynki o przekazywanie 1% podatku na nasze konto.

Wspólnie pomóżmy naszym uczniom i naszej szkole! Wystarczy wpisać w rozliczeniu rocznym PIT nasz numer KRS: 0000 416 604.