29 sty

Dzień Babci i Dziadka w klasie 2b

Babcia i Dziadek to słowa kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 26 stycznia 2024r. w klasie 2b odbyła się uroczystość z okazji ” Dnia Babci i Dziadka „. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni p. Katarzyny Lipniak przygotowali przedstawienie: „Czerwony Kapturek”, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój, Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłym upominkiem. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości.
Mam nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.