23 cze

„Tydzień dla Bezpieczeństwa” – spotkanie z pracownikiem Sanepid-u

W ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie edukacyjne z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włoszczowie.

Pani Olga Matyśkiewicz skupiła się na promowaniu zdrowia, profilaktyce chorób zakaźnych, w tym chorób przenoszonych przez kleszcze oraz zasadach higieny i bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim.

Przejdź do treści