23 cze

„Tydzień dla Bezpieczeństwa” – spotkanie z policjantami

Dziś, w ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem,  jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców oraz jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji.

Przejdź do treści